O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw sprzętu elektronicznego oraz solidnym zapałem do pracy. Naszym działaniom przyświeca motto - ma być tanio, szybko i solidnie. Od 13 lat zajmujemy się naprawami sprzętu komputerowego – naprawami po zalaniach, naprawą płyt głównych, wymianą podzespołów czy instalacją oprogramowania. Od 9 lat zajmujemy się naprawą smartfonów oraz tabletów – wymiany LCD, naprawy po zalaniach, wymiany baterii czy głośników audio. W naszym serwisie naprawisz również inne sprzęty takie jak drukarki, głośniki, projektory i inne.

Elektronika to nasza pasja a zadowolenie i uśmiech klienta jest naszym priorytetem. Do każdej naprawy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu na swoim koncie posiadamy już wielu zadowolonych klientów.

2182
Wykonanych zleceń
1
Naszych serwisantów
165
Opinii Google
13
Lat doświadczenia

1

Solidność i doświadczenie zapewniają skuteczność oraz wykonanie nawet bardzo skomplikowanych napraw.

2

Innowacyjne testowanie pozwala wykryć usterki Twojego sprzętu oraz potwierdzić poprawność wykonania usługi.

3

Darmowa diagnostyka umożliwia Ci swobodne podjęcie decyzji, czy chcesz naprawić swój komputer, diagnozujemy całkowicie za darmo - bez ukrytych kosztów.

4

Bezpieczeństwo i poufność danych w Twoim komputerze jest dla nas priorytetem i możesz mieć pewność, że uszanujemy Twoją prywatność.

5

Dokumentacja każdej naprawy pozwoli Ci prześledzić proces naprawy, a także dostarczy informacji o kondycji Twojego sprzętu.

6

Miła i pomocna obsługa, która w prosty sposób wytłumaczy Ci, co stało się z Twoim urządzeniem i odpowie na Twoje pytania.

7

Gwarancja na każdą naprawę pozwoli Ci mieć pewność, że sprzęt przez nas serwisowany będzie działał jeszcze długo po naszej naprawie.

8

Szybkość wykonania przez nas usługi jest dla nas bardzo ważna, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt zostanie naprawiony tak szybko jak to możliwe.